WhatsApp
Teklif Al
  • Yüzlerce kurumsal mutlu müşterilerimiz arasına katılın.

BlogRadyant Isıtma Sistemi Periyodik Kontrolü

Radyant Isıtma Sistemi Periyodik Kontrol ve Muayenesi Nedir ?

Radyant ısıtma sistemi periyodik kontrolü hem çalışma ortamı açısından sağlık ve güvenlik sağlar hem de yıllık yasak zorunlu muayenelerin bir parçasıdır.

Radyant Isıtma Sistemi Periyodik Kontrol Süreleri Nelerdir?

İş ekipmanlarının kullanımında sağlık ve güvenlik şartları yönetmeliğince radyant ısıtma sistemleri yılda en az 1 kere yetkili ve ekipnet (bakanlık kayıt no) numaralı kuruluşa muayene ettirilmelidir.

Radyant Isıtma Sistemi Periyodik Kontrolleri Yapılırken Yararlanılan Standartlar Nelerdir?

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği

Radyant Isıtma Sistemi Periyodik Kontrollerini Kimler Yapabilir?

Ölçümleri "İş ekipmanlarının periyodik kontrollerini yapmaya yetkili kişilerin yakıt ve eğitimine ilişkin tebliğ" ve "İş ekipmanlarının kullanımında sağlık ve güvenlik şartları yönetmeliği" gereği kontrolleri alanında uzman bakanlık kayıt numarası (ekip net numarası) olan, kullandığı cihaz ve ölçüm ekipmanlarının kalibrasyon sertifikası olan ve fatura karşılığı periyodik kontrol hizmeti veren kuruluşlardan çalışanlar yapmaktadır. Makromuayene 12 yıllık deneyimi, uzman ekibi ve ekipmanları ile mapa periyodik kontrollerini yapmaya yetkili akredite bir kuruluştur.

Makromuayene sakarya,izmit,düzce,istanbul,bilecik, yalova gibi ülkenin her yerinde kontrol yapmaya yetkili uzman kuruluştur. sakarya periyodik kontrol, sakarya radyant ısıtma sistemi kontrolü, sakarya radyant ısıtma sistemi bakımı ve muayenesi konusunda güvenilir partner firmadır. kocaeli radyant ısıtma sistemi periyodik kontrol, radyant ısıtma sistemi kontrolü ve muayenesi, düzce radyant ısıtma sistemi periyodik kontrol, bilecik radyant ısıtma sistemi kontrol.gebze radyant ısıtma sistemi kontrol.

Radyant Isıtma Sistemi Periyodik Kontrollerinin Yaptırılma Sorumlusu Kimlerdir ?

İşveren; periyodik kontrolü yapmaya yetkili kişiler tarafından belirtilen, iş ekipmanlarının periyodik kontrolleri ile ilgili ön hazırlıkları yapar veya yaptırır. Periyodik kontrol yapmaya yetkili kişi tarafından talep edilmesi halinde, ekipmanın yetkili servisinin periyodik kontrol faaliyetlerine nezaret etmesini sağlar.