WhatsApp
Teklif Al
  • Yüzlerce kurumsal mutlu müşterilerimiz arasına katılın.

Kalite Politikamız

Yüzlerce kurumsal müşteri.

Kalite Politikası

A Tipi Periyodik Kontrol ve Muayene Kuruluşu olarak göstereceğimiz bütün faaliyetlerimizde, kararları ve faaliyetleri etkileyebilecek her türlü ticari, mali, idari ve diğer baskılardan uzak ve tarafsız hizmet vermek; Periyodik kontrol ve muayene alanı kapsamında yapılan-yapılacak hizmetlerde tarafsızlık, eşitlik, bağımsızlık ve müşteri bilgilerinin gizliliği esasının uygulanmasını sağlamak için,


Hizmetlerimizin tarafsızlığını tehdit edebilecek çıkar çatışmalarını düzenli olarak analiz etmek ve tüm personelimiz tarafından bu analizin anlaşılmasını sağlamak, Çalışanlarımızın sürekli eğitimleri ile bilgi, beceri düzeyini arttırarak mesleki değerlendirme yetkinlik ve becerilerini arttırmak, Kurmuş olduğumuz kalite sistemimiz ile TS EN ISO/IEC 17020 Standartları’nın, kanuni yasal gereksinimlerin, mevzuat şartlarının ve mesleki düzenlemelerin gereklerini yerine getirmek, sürdürmek ve sürekli iyileştirmek politikamızdır.

neden biz?

Makromuayene Mühendislik

01

+10 Yıllık Tecrübe

TÜRKAK Akreditasyonu eğitimlerini tamamlamış, yetki almış mühendisler ile hizmet veriyoruz. Muayenelerin bağımsızlığı, tarafsızlığı Makro Muayene sorumluluğundadır.

02

Teknolojik Cihazlar

Tüm ölçümler ulusal ve uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak gerçekleştirilmekte ve raporlanmakta olup cihazlarımızın tamamı günümüz teknolojisine standartlara uygun.

03

Standartlara Uygun

Hizmetlerimizi TS EN ISO / İEC 17020 Standard'ı doğrultusunda yurtiçi ve yurtdışı standartların gereklilikleri ile kanun ve yönetmeliklerini uygulayarak sağlıyoruz.

Şeffaf Hizmet

Teknik denetim olarak yaptığımız tüm çalışmaların şeffaf izlenebilir ve uygulanabilir olmasına özen gösteriyoruz.

Çevreçi Çözümler

Herkes için yeşil sloganıyla yaptığımız kontrollerde müşterilerimizin karbon ayak izi düşürmesine yardımcı oluyoruz.

Uzman Ekip

Ortalama 10 yıllık iş deneyimi ile tecrübeli ve uzman bir kadroya sahibiz. Tecrübeli kadromuz ile hizmet sağlıyoruz.