Çalışma Saatleri 08:30 - 18:00

0264 275 65 45

Pazartesiden Cumartesiye

08:30 - 18:00

Mail

bilgi@makromuayene.com.tr

Bağımsızlık Politikası

Awesome Image
Bağımsızlık Politikası

Yüzlerce kurumsal müşteri.

Bağımsızlık Politikamız

Kuruluşumuz ve personelimiz, muayene faaliyetleri ile ilgili olarak kararlarının ve doğruluklarının tarafsız ve bağımsızlığı ile çelişecek hiçbir faaliyetle iştigal etmemektedir. Özellikle muayene edilen malzemelerin tasarımı, imalatı, tedariki, montajı, kullanımı ile veya rekabet durumunda olan malzemelerle doğrudan ilgili değildir.

Makromuayene Mühendislik, konuya taraf olan kesimlerden tarafsız ve bağımsızdır. Muayeneyi gerçekleştirmekten sorumlu personelimiz, muayene ettikleri malzemelerin tasarımcısı, imalatçısı, tedarikçisi, montajcısı, satın alıcısı, sahibi, kullanıcısı veya bakımcısı, ne de bu kesimlerin yetkili temsilcisi değildir.

Makromuayene Mühendislik, bağımsızlık ve tarafsızlığını tehlikeye atacak, faaliyetlerinden, ilişkilerinden ve personelinin ilişkilerinden kaynaklanabilecek riskleri ve mesleki sorumluluk sigortasının limitlerini işletme risklerine göre belirlemek için, risk değerlendirme formu ile analiz etmiş ve gerekli tedbirleri almıştır. Risk analizi her yıl yönetimi gözden geçirme toplantısı öncesinde rutin olarak ya da organizasyon ve kuruluş faaliyetlerinde bir değişiklik olduğunda rutin dışı güncellenir.

Kuruluşumuzun üst yönetimi tarafsızlık ve bağımsızlık ile ilgili beyanını kalite politikasında belirtmiştir.Bütün ilgili taraflar, kuruluşumuzun hizmetlerine erişebilirler. Yersiz mali veya diğer şartlar kuruluşumuzda mevcut değildir. Kuruluşumuzun tüm prosedürleri hiçbir müşterimiz arasında ayrım yapılmadan uygulanmaktadır.

->>

Hızlı Çözüm

Sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Güvenlilir ve kaliteli hizmet sağlıyoruz.

24/7 Destek

İhtiyacınız olan her zaman yanınızdayız.