WhatsApp
Teklif Al
  • Yüzlerce kurumsal mutlu müşterilerimiz arasına katılın.

Bağımsızlık Politikamız

Yüzlerce kurumsal müşteri.

Bağımsızlık Politikamız

Kuruluşumuz ve personelimiz, muayene faaliyetleri ile ilgili olarak kararlarının ve doğruluklarının tarafsız ve bağımsızlığı ile çelişecek hiçbir faaliyetle iştigal etmemektedir. Özellikle muayene edilen malzemelerin tasarımı, imalatı, tedariki, montajı, kullanımı ile veya rekabet durumunda olan malzemelerle doğrudan ilgili değildir.


Makromuayene Mühendislik, konuya taraf olan kesimlerden tarafsız ve bağımsızdır. Muayeneyi gerçekleştirmekten sorumlu personelimiz, muayene ettikleri malzemelerin tasarımcısı, imalatçısı, tedarikçisi, montajcısı, satın alıcısı, sahibi, kullanıcısı veya bakımcısı, ne de bu kesimlerin yetkili temsilcisi değildir.


Makromuayene Mühendislik, bağımsızlık ve tarafsızlığını tehlikeye atacak, faaliyetlerinden, ilişkilerinden ve personelinin ilişkilerinden kaynaklanabilecek riskleri ve mesleki sorumluluk sigortasının limitlerini işletme risklerine göre belirlemek için, risk değerlendirme formu ile analiz etmiş ve gerekli tedbirleri almıştır. Risk analizi her yıl yönetimi gözden geçirme toplantısı öncesinde rutin olarak ya da organizasyon ve kuruluş faaliyetlerinde bir değişiklik olduğunda rutin dışı güncellenir.


Kuruluşumuzun üst yönetimi tarafsızlık ve bağımsızlık ile ilgili beyanını kalite politikasında belirtmiştir.Bütün ilgili taraflar, kuruluşumuzun hizmetlerine erişebilirler. Yersiz mali veya diğer şartlar kuruluşumuzda mevcut değildir. Kuruluşumuzun tüm prosedürleri hiçbir müşterimiz arasında ayrım yapılmadan uygulanmaktadır.

neden biz?

Makromuayene Mühendislik

01

+10 Yıllık Tecrübe

TÜRKAK Akreditasyonu eğitimlerini tamamlamış, yetki almış mühendisler ile hizmet veriyoruz. Muayenelerin bağımsızlığı, tarafsızlığı Makro Muayene sorumluluğundadır.

02

Teknolojik Cihazlar

Tüm ölçümler ulusal ve uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak gerçekleştirilmekte ve raporlanmakta olup cihazlarımızın tamamı günümüz teknolojisine standartlara uygun.

03

Standartlara Uygun

Hizmetlerimizi TS EN ISO / İEC 17020 Standard'ı doğrultusunda yurtiçi ve yurtdışı standartların gereklilikleri ile kanun ve yönetmeliklerini uygulayarak sağlıyoruz.

Şeffaf Hizmet

Teknik denetim olarak yaptığımız tüm çalışmaların şeffaf izlenebilir ve uygulanabilir olmasına özen gösteriyoruz.

Çevreçi Çözümler

Herkes için yeşil sloganıyla yaptığımız kontrollerde müşterilerimizin karbon ayak izi düşürmesine yardımcı oluyoruz.

Uzman Ekip

Ortalama 10 yıllık iş deneyimi ile tecrübeli ve uzman bir kadroya sahibiz. Tecrübeli kadromuz ile hizmet sağlıyoruz.